Acilen zayıflamak için 6 pratik öneri

[mashshare]

Özellikle yaz aylarına gelindiğinde birçok kişinin zayıflama ve forma girme istekleri artmaktadır. Bu nedenle acil zayıflama yöntemi olarak belirlenen hızlı zayıflama yöntemi kullanılmalıdır. Peki nasıl hızlı kilo veririm sorusuna yanıt verilir? Hızlı ancak sağlıklı şekilde kilo vermek için gerek zihinsel gerekse de fiziksel olarak bazı kararlar alınmalıdır. İşte bu altın 6 kural ile hızla kilo verilebilir.

1) Başaracağınıza İnanın

Birçok kişi irade gösteremez ve daha diyete, spora başlamadan önce kendinden emin olamaz. Ancak çevrenizdeki insanların sizlere sürekli kilo aldığınıza dair söylemlerde bulunması veya kilonuzun orantısız olduğuna dair yorumlar sizi kamçılamalıdır. Düğün veya nişan gibi özel davetlerde giyilecek kıyafetlere karar verememenizin nedeni, güzel günlerde evden çıkamayarak partnerinizin veya eşinizin sosyalliğine ayak uyduramamanız olan kilolardan kurtulmanız ve sonsuza dek bur sorundan uzaklaşmanız mümkündür. işte bu nedenle, kilo vereceğinizi inanmanız ve inanarak başaracağınız işin yarısına ulaşmanız gerekecektir. Acil zayıflama yöntemi olarak kullanacağınız diyet listeleri yanında bu inancınızı ortaya koymanız gerekir. Hızlı zayıflama yöntemi olarak inancınızı ortaya koyduğunuzda sağlıklı ve beğenilen bir fiziğe sahip olabilirsiniz. üstelik, artık istediğiniz kıyafetleri giyebilir, dilediğiniz sosyal aktivitelere katılabilir ve gerekli fiziksel dengeye ulaştığınızda istediğiniz yiyecekleri de sınırlar dahilinde yiyebilirsiniz. Nasıl hızlı kilo veririm sorusuna, kilonuzu nasıl aldıysanız o şekilde hızla verebileceğinizi unutmayın. İmkansız gibi duran kilo verme işleminin inandığınızda ne kadar hızlı ve kolayca vereceğinizi unutmayın.

acil zayıflama yöntemleri

acil zayıflama yöntemleri

2) Önyargılardan Uzak Olun

Konu her ne olursa olsun insanın önüne konan en büyük engel önyargıdır. Kilo veremem diyerek ve yapamayacağınıza inanmışsınız demektedir. Bu olumsuz duygularınızı ve önyargılarınızı silmeniz gerekir. düzenli olarak spor yapacağınızı ve bazı gıdaları artık tüketmeyeceğinizi en azından ara vereceğinizi kabullenin. Ertelemeden sürekli devam edin. Önyargılardan biri de uyulması gereken kuralların ağır oluşudur. Ancak unutmayın ki kurallar, diyetler ve kilolar tamamen size aittir.

3) Bol Bol Su İçin

kilo vermek için bol bol su için

kilo vermek için bol bol su için

Acil zayıflama yöntemi olarak belirlenen diyetler ne olursa olsun sürekli su içmeniz istenecektir. Hızlı zayıflama yöntemi içerisinde tüketilmesi üst boyutlara çıkarılan gıda sadece sudur. Kilo sorunu yaşayan insanlar öncelikle sıklıkla su içmelidir. Ayrıca Nasıl hızlı kilo veririm sorusuna da yanıt olarak vereceğimiz düzenli spor yapılması nedeniyle de tüketilen su miktarı artırılmalıdır. Peki sürekli her saatte bir su içerek neler kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Öncelikle her saat başında bir bardak su içmek sizlerin kontrol edemediği iştahınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır. vücudunuzda selülit ve ödemler varsa su dengenizi sağladığınızda bunlardan da kurtulursunuz. Acilen zayıflamak için bol bol su içilerek sağlıklı kilo verilir ve günlük yaşamın getirdiği yorgunluklardan da kurtulabilirsiniz.

4) Özel Diyetlere Başvurun

özel diyet listeleri

özel diyet listeleri

Zayıflamak sanılanın aksine zor değildir. kilo vermenin kolaylaştırıldığı özel kürler mevcuttur. Bu kürlerin de içerisinde olduğu özel diyetler sayesinde fiziksel dengeniz sağlanır ve fit bir vücuda sahip olmanız daha kısa sürecektir. Acilen zayıflamak için bu kürler içerisinde en fazla tercih edilenler ise yoğurt kürleri ve bitkisel çayları barındıran kürlerdir.

5) Sonuçları Hayal Edin

diyet öncesi ve sonrası fotoğraflar

diyet öncesi ve sonrası fotoğraflar

Kilo vermenin en özel anı sonuca ulaşmaktır. Bu nedenle sonuca ulaştığınızda nasıl bir kahraman olacağınızı ve başarının en büyük ödülünü kendi kendinize vereceğinizi unutmayın. Sonuçları her gün düşünerek fiziksel ve zihinsel motivasyonunuzu her zaman sağlayabilirsiniz. Acilen zayıflamak için verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi, olumsuz düşüncelere kapılıp umutsuzluluğa düşmemek için ayna karşısında hedefinize ulaştığınızı hayal edin.

6) Spor ve Hareket Şart

Bol bol su içmenin yanı sıra hareketli ve canlı olmak önemlidir. Bir de neşenizi kaybetmeden bu canlılığa uyum sağlamanız son derece önemlidir. dans etmek tempolu yürüyüşler yapmak ve sürekli egzersiz programı uygulamak sizi istenilen fiziğe kavuşturacaktır.

hızlı kilo vermek için

hızlı kilo vermek için