Avon ultra color rich ruj kullananlar ve renkleri

[mashshare]

Avon ultra colour rich lipstick ruj kullananlar ve yorumlar bu ürünü satın almadan önce araştırılması gereken konular. Ben de bu ürünü satın alıp kullanan birisi olarak deneyimlerimi aktaracağım. Avon Ultra Colour Rich serisinden bir kaç rengini denemiş biri olarak şimdi sizlere Apricot Mystery rengini inceleyeceğim. Tabii ki hiç bir ruj MAC rujlarının yanından bile geçemez kalite olarak tartışmasız MAC açık ara öndedir benim için. Ama ben zaman zaman alışverişe çıktığımda, farklı markalara, çeşitlere açık biri olarak, makyaj kutuma alternatif ürünleri koymayı çok seviyorum.

Aslında bakarsanız Avon’un diğer makyaj ürünlerini sevmiyorum açıkçası ancak rujları güzel oluyor. Avon Ultra Color Rich Ruj – Apricot Mystery rengini çok beğendim katalogda görmüştüm mutlaka denemeliyim dedim ve denedim. Rengine bayıldım resmen tam bir yaz rengi ama ben pembe ve şeftali tonlarını her mevsim her saat kullanıyorum o da ayrı mesele 🙂

Avon bu rj serisinde, kendi kendini yenilenen pigmentleri ve canlı renkler içeren True Color Teknolojisini içerir. Yumuşak mat, saten görünüm hissi yaratan Avon’un ultra colour rich serisinde bulunan bu ürün yelpazesinde, dudaklarınızı besleyen Shea Yağı, Omega Yağı, Arctic Berry ve E Vitamini özelliklerine sahiptir ve dudaklarınızı anında pürüzsüzleştirip nemlendirir.

Avon’un Apricot Mystery ruju da yumuşacık, kurutmayan, rengini güzel veren, zımpara gibi simleri olmayan bir ürün. Keşke diğer makyaj ürünleri de böyle güzel olsa ama malesef rujlarıyla yetiniyoruz. Ciddi anlamda dudaklarımı hiç kurutmadı hatta tam aksine nemlendirdi.

Avon ultra colour rich lipstick ruj kullananlar grubundaki bir bayan olarak, Avon’a alışık olanların hiç yabancılık çekmeyeceği, hemen hemen bütün ruj ürünlerinin çoğuna benzeyen bir siyah ambalajda geliyor. Kapak, ayrıca gölge görüntüsü veren şeffaf bir görünüme sahip yine siyah renkte. Kapak ile gövde arasında gümüş kenarlar dikkat çekiyor.

Rujun hiç kokusu yok bu arada.

Avon ultra colour rich lipstick ruj olumsuz bulduğum yönleri

Zaten Avon rujlarında kalıcılık gibi bir iddiada bulunmuyor. İyiki de bulunmuyorlar çünkü kalıcı değiller. Zaten Avon’un hemen hemen tüm rujlarının kalıcılığı böyledir hayal kırıklığına uğratır insanı. Dışarıya çıkarken yanınızda taşıyıp 2 saatte bir tazelemeniz gerekiyor yoksa etkisini kaybettikçe dudakta daha kötü görünüyor. Avon Ultra Color Rich Ruj – Apricot Mystery ruju dudağınıza sürdüğünüz zaman cart bir renk vermiyor yani oldukça doğal duruyor tam turuncu-şeftali arası güzel bir renk özellikle de beyaz ve buğdday tenlilere çok yakışltırdığımı söyleyerek yazıı sonlandırıyorum.

Avon ultra color rich ruj renkleri

Avon ultra color rich ruj renkleri

 

Avon ultra colour rich lipstick ruj renk çeşitleri

Parlak Pembe – Çok açık pembe ve doğal görünüşlü ve sadece 1-2 saat kalıyor. Çok cesur renk değil ve biraz parıltı var.
Sıcak Pembe – hafif menekşe tonlarına sahip mavi tabanlı bir renk tonu. Ben bu tonu oldukça tatlı buldum. İlk uygulamada biraz memnuniyetsizlik olabilir, ancak fazladan bir kat daha geçişle opak hale gelir ve istenilen sonuca ulaşılabilir.
Oxford Wine – Kahverengi-bordo renkli . Şarap gölgesine benziyor (şarap bordosu kıvamında bir renk). Daha koyu bir gölge denemek isterseniz mükemmeldir. Tabi daha koyu bir gölge olduğu için her zaman özellikle günlük kullanıma uygun değil, daha özel günler için tercih edilebilir.

Avon ultra color rich ruj kullananlar ve yorumlar

Avon ultra colour rich lipstick ruj kullananlar

Son Sözler: İlk kez deniyorsanız ve cesur parlak tonlardan emin değilseniz, Hibiscus veya Twinkle Pink’i seçebilirsiniz. Girly pembe tonları seviyorsanız Hot Pink’e gidin. Tangerine Tango ve Oxford Wine’ı özel etkinlikler için kullanabilirsiniz. Daha koyu tonlar sizi aydınlık ve güzel yapar. Ayrıca pigmentli dudakları da gizler ve adil cilt üzerinde güzel görünüyor. Bu tonlar tüm Hint cilt tonlarına uyacaktır. Dudakları pigmentli bir kadın iseniz, Twinkle Pink ve Hibiscus’u önermem. Kesinlikle Tonlar orta cilt tonlarında iyi görünecektir. Diğer cilt tonlarına sahip kadınlar uzak dururlarsa iyi olur.