Düğün Yemeği Ankara ve Nişan Kına Yemeği Hizmeti

Düğün yemeği Ankara nişan, kına gibi organizasyonlarda, 2 ailenin ortak mutluluk sebebi olan çocuklarının geleceğe adım attıkları bu özel anlarda, organizasyon ve yemek gibi işlerle uğraşmak yerine, profesyonel catering firmaları ile anlaşarak, bu mutlu anların tadını çıkartmaları gerektiğine inanan biri olarak ziyaretçilerimize bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Düğün yemeği ankara içinde 14 yılı aşkın süredir  hizmet veren Toktaylar Catering, ailelerin bu tatlı telaş içerisine girdikleri özel günlerde yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır.

Davetiye seçimi, sahne şovları, giyilecek kıyafete, takı ve aksesuarlara karar verme telaşı, fotoğraf video çekimi gibi bir sürü iş arasında bir de misafirlere ikram edilecek yemek sunumu için uğraşmak, herhangi bir aksilik sonucu bu güzel günü berbat edebilir. Temizlik, hijyen ve lezzetten ödün vermeden 14 yıldır Ankara’da hizmet veren Toktaylar Catering, talep ettiğiniz kişi sayısı ve menü seçiminizi, adresinize kadar getirip, sıcak olarak self servis ile ikram edebilmektedir.

Dana et kavurma menü, tavuk but menü ve misket köfte menü gibi seçeneklerde, organizasyondan en az 12 saat önce haber verilmesiyle birlikte, tam zamanında sıcak map teknolojisi ile self servis uygulaması sunan firmanın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 305 08 80  arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Düğün Yemeği Ankara

Yemek başlayacağı zaman tüm konukların önüne 1 adet sıcak paket ve 1 adet soğuk paket servis edilir. Tüketim sıcaklığında olan MAP’lı paketlerin film streçleri kolay açılır kapaklıdır.

Herkesin isteyeceği her şey aynı anda masadadır. Telaşsız, hatasız hızlı servis, yemeğin kalite ve lezzetiyle birleşince, size bu özel gününüzde sadece hak ettiğiniz övgü ve teşekkürü almak kalacağını garanti ederiz.

Düğün yemeği paketleri, sıcak paket ve soğuk paket olmak üzere iki parçadan oluşur. Birinci pakette sıcak çorba, pilav ve dana kavurma (ya da diğer paketlerdeki ana yemek) vardır. Firmamızda imal edilen yemekler, dağıtıma hazır hale getirildiği zaman, dağıtım için optimum ısıya düşürülür, sonrasında porsiyonlara ayrılarak, sıcak olarak MAP (Modifiye Atmosferde Paketleme) teknolojisi kullanılarak paketlenir. MAP teknolojğisi sayesinde yemekler en az 6 saat ısısını koruyacak olan termobax taşıma kaplarına yerleştirilir. (1 Termobax ortalama 40 porsiyon yemek almaktadır)