Erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri

[mashshare]

Kadınlar parfümlerini seçerken öncelikle kendi zevklerine göre hareket ederler. Ancak karşı cinsin parfümlerini beğenmeleri de son derece önemlidir. Bu nedenler kadın parfümü önerileri için parfüm değerlendirilmesi yapıldığında erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri liste başında olmaktadır. Kadınlar için parfüm önerisi bu yüzden karşı cins yani erkeklerin en fazla beğendiği, trend olan kokulardan olmalıdır.

Burberry Weekend

Burberry Weekend

Burberry Weekend

Burberry Weekend en fazla tercih edilen kadın parfümlerindendir. Çünkü erkeklerin de en fazla beğendiği parfümlerin başında gelmektedir. Öncelikle ferah bir koku hissi vermektedir. Ayrıca canlılıkla doldurulmuş haraketli ve çiçeksi bir parfümdür. Parfüm içerisinde mandalina ve yeşillik kokularının barındığını hissedersiniz. Yabani gülün ve şeftali çiçeğinin doğal kokusunu içerisinde bulunduran bu özel parfümü erkekler tarafından çekici kılan bir diğer özelliği de sandal ve sedir ağaçlarının misk kokuları bulunmaktadır. İşte bu sayede kadın parfümü önerileri listesinde önemli bir yerdedir.

GUCCİ BY GUCCİ

Gucci By Gucci

Gucci By Gucci

İşte nefis bir parfüm daha. Üst noktalarında yaydığı böğürtlen ve bergamot meyvelerinin kokusu yanında orta noktalarda verdiği portakal çiçeği kokularıyla çekici bir parfüm olmayı başarmıştır. Alt noktalarında ise bu özel parfümün sandal ağacı yanında paçuli kokuları formülünü etkin kılmaktadır. En fazla kullanılan ve erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri arasında olmayı başarmıştır.

BOUDOİR BY VİVİENNE WESTWOOD

BOUDOİR BY VİVİENNE WESTWOOD

BOUDOİR BY VİVİENNE WESTWOOD

Bu koku oldukça feminen bir yapıya sahiptir. Baştan çıkarıcı ve gizemli bir koku olarak erkeklerin en fazla beğendiği parfümler arasında yer bulmuştur. Özellikle sümbül, süsen kökü, bergamot ve kakule ile birleşime katılan tütün yaprakları, tarçın kokularıyla özel bir deneyim sunuyor. Hem kadınların hem de erkeklerin en beğendiği kadın parfümleri arasında yer almayı kesinlikle hak ediyor.

DİOR HYPNOTİC POİSON

DİOR HYPNOTİC POİSON

DİOR HYPNOTİC POİSON

Kadınlar için parfüm önerisi listesinde yer alan bu parfüm kadınsı özelliklerine güvenen, gizemli ancak cesur kadınların tercih etikleri parfümlerdir. Bu nedenle erkeklerin ilgisini çeken parfümlerin başında gelmektedir. Böylesine kadınsı bir parfüm olmasını sağlayan formülünde ise zambak, vanilya, yasemin ve acıbademin bulunduğunu söyleyelim. Bu özel notalara sahip parfüm kadınsı dürtüleri ve özellikleri ön plana koymaktadır. Etkin formülü ile erkeklerin en fazla beğendikleri parfüm olması yanında yaydığı kokular sayesinde hipnotize etkisiyle de baş döndürmektedir. Erkeklerin unutmayacakları ve burunlarında, akıllarında iz bırakan parfüm olarak listede yerini almaktadır.

TOM FORD BLACK ORCHİD

TOM FORD BLACK ORCHİD

TOM FORD BLACK ORCHİD

Şehvetli ve aynı zamanda asalet uyandırıcı kokulardan biri hangisidir dersek karşımıza Tom Ford Black Orchid çıkacaktır. Kuş üzümü ile birlikte taze bergamot kokularını özel formülleriyle birleştiren bu baştan çıkarıcı koku son derece şehvetli bir kokudur. Bu sayede erkeklerin dikkatini hayli fazla dikkat çekmektedir. Çiçek kokuların yanı sıra meyve kokularını da harmanlayan bu özel parfüm erkeklerin sevdiği asil kokulardandır.

MİSS DİOR CHERİE

MİSS DİOR CHERİE

MİSS DİOR CHERİE

Kadınlar için parfüm önerisi listesinde olan ve erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri içinde olan Miss Dior Cherie farklı formülü sayesinde hayatın hareketliliğini yaşayan, maceracı kadınların kokusudur. Hayattan zevk alan kadınların erkekleri bu parfümle ne kadar mutluluk kattığı tartışılmaz. Yeşil mandalina yanında çilek marmelatlı ve taze paçuli içeren kokusuyla genç ve ruhu canlı olan kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

FAN Dİ FENDİ

FAN Dİ FENDİ

FAN Dİ FENDİ

Karşımıza çıkan kadın parfümü önerileri içinde oryantal kokulardandır. Altın renginde şişesiyle de zengin ve görkemli, ihtişamlı bir hava katmaktadır. Formülünde mandalina, deri ve paçuli notalarıyla erkeklerin ilgisini çekmektedir.

LOLİTA LEMPİCA FEMİNİNE

LOLİTA LEMPİCA FEMİNİNE

LOLİTA LEMPİCA FEMİNİNE

Listede olmazsa olmaz kokulardan biri de şüphesiz Lolita Lempica Feminine olmaktadır. Romantik kokular arasında her zaman listede olan bu özel kokunun içerisidne menekşeden meyana, amerana kirazından vanilyaya kadar son derece şehvetli ve etkin kokuları barındırmaktadır.