Kışın Beyaz Pantolon Giyilir mi?

[mashshare]

Kışın beyaz pantolon giyilir mi? sorusunu arkadaşlar arasında her kadın birbirine sormuştur. Elimden geldiğince bu konuya açıklık getirmek istiyorum. Yoksa kışın beyaz kot pantolon giyiyor musun? Ve nasıl bir kombin yapmayı düşünüyorsun? Henüz kış alışverişine çıkmadın mı? O zaman çok şanslısın! Bu önerilerimi okumanı şiddetle tavsiye ederim.

Eğer bu sene kış aylarında beyaz kot giymeyi planlıyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken birkaç ayrıntıyı gözden geçirelim.

DOĞRU RENK KOMBİNASYONUNU SEÇİN

Kış aylarında şık bir beyaz pantolon kombini yapmanın en önemli unsuru, doğru renk kombinasyonunu yakalamaktan geçiyor. Örneğin benim en sevdiğim renk kombinasyonu, kış ayları için beyaz ve gri renklerin uyumu. Beyaz kot pantolon, gri bir atkı ya da şal ile kombinlemek çok şık bir görüntü ortaya çıkartıyor. Özellikle belirtmek isterim ki, grinin bir çok alt renk tonu var, sizin tercihiniz her zaman açık gri tonlarda olsun. Eğer cildiniz açık tenliyse, gri alt renk tonlarında daha açık tonlar tercih edin.

Kış aylarında beyaz pantolon kombinleri 2017

Kış aylarında beyaz pantolon kombinleri 2017

Ayakkabı ile Beyaz Kot Pantolonunuzu Eşleştirin

Beyaz kot pantolonunu altına hangi ayakkabı giyilir? Ayakkabı söz konusu olduğunda kışa uygun olan ayakkabıları seçmek istiyorsanız, bu önerilerimizi dikkate alın.

Benim şıklık düşünceme göre en iyi ayakkabı seçeneği ayak bileği hizasında yüksekliğe sahip botlar. Yukarıda paylaştığım kombin fotoğrafına benzer bir beyaz pantolon ve açık gri, bej rengi tonlarında kombin yapacaksanız eğer, ayakkabı tercihiniz bilek hizasında, ve çok koyu olmayan kahverengi bot olmalıdır.

Eğer bot değil de bazı bayanlar gibi çizme delisi biriyseniz, kışın çizmesiz dışarıya adım atmıyorsanız, beyaz çizme kot pantolon giymeye karar verirseniz, çok uzun veya kısa olmayan uygun bir uzunluk seçin. Ancak kışın beyaz kot pantolonun altında çizme giymeyi önermiyorum.

Eğer genel olarak beyaz pantolonlar ile kombin yapma konusunda kendinizi yetersiz hissediyorsanız, daha önce ele aldığımız Beyaz Kot Pantolon Kombinleri başlıklı yazımızı da okumalısınız.

Kıyafetinize kışlık bir his vermek için bir fular ekleyin.

Evet yanlış okumadınız, fular kullanın! Kıyafetinize kış havası katmak için fular tam bir biçilmiş kaftan. Fular seçiminde de dikkat etmeniz gereken şey, fularınızın kıyafetinizdeki renklerle eşleştiğinden emin olun ve sıcak renkler tercih edin. 2017 kış sezonunda büyük yün atkılar da bir çok modacının koleksiyonlarında yer aldığını dipnot olarak eklemek istiyorum. Bu tip yün atkılar da tercih edebilirsiniz.

Biraz da sizin düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası. Aşağıdaki yorum alanına, Kışın beyaz pantolon giyilir mi? sorusuna karşı düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Şık günler dilerim.