Misafir Yazarlık Sistemi

Misafir Yazarlık Sistemi

Kadınca Şeyler’de Misafir Yazarlık Sistemi

Türkiye’nin kadınlara özel yaşam sitesi Kadınca Şeyler’de misafir yazar olmak ister misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise, şartlarımızı okumaya devam edin. Günde binlerce kadın ziyaretçisi olan sitemizde, kendinizi tanıtmak, deneyimlerinizi yazarak kadınlara fayda sağlamak ve internette bulunabilir olmak için misafir yazarlık sistemimizin detaylarını inceleyip, varsa aklınızdaki sorularınızı bize yazabilirsiniz. En çok merak edilen konu başlıklarını derleyerek bir araya getirdik. Aşağıdaki detayları inceleyip, Kadınca Şeyler ailesine katılabilirsiniz.

Hangi konularda yazabilirsiniz?

Kullandığınız makyaj ve bakım ürünleri hakkında olumlu ve olumsuz tecrübelerinizi, detaylı bir inceleme makalesi şeklinde yazabilirsiniz.
Yaptığınız kombinleri, hangi ortam için ve neden tercih ettiğinizi, nereden satın aldığınızı detaylı olarak inceleyen bir yazı dizisi hazırlayabilirsiniz.
Diyet ve zayıflama için kendi uyguladığınız yöntemleri, aldığınız sonuçları anlatan bir yazı dizisi hazırlayabilirsiniz.
Kadın yaşamına dair edindiğiniz tecrübelerinizi, kaleme almak istediğiniz kadınca konuları ele alabilirsiniz.

Yazar Hakkında Kısmı

Yazılarınızın başında, isteğe bağlı olarak profil fotoğrafı, sosyal medya hesaplarınızın linkleri, kısa biyografik bilgileriniz yer alabilir.

Yazılarınızın Yayımlanma Kriterleri

Yazdığınız yazılar kesinlikle özgün ve size ait olmalıdır.
Yazınız daha önce başka bir yerde yayımlanmamış olması gereklidir.
Yazınız reklam amaçlı olmamalıdır.
Yazınız düzgün bir Türkçe ile yazılmalıdır.
Yazınızda kendi blogunuza verdiğiniz link sayısı 2 ile sınırlıdır.

Yazılarımı Nasıl Gönderebilirim ?

Yazılarınızı word formatında, iletişim sayfasındaki kanallar vasıtası ile gönderebilirsiniz. Yazınız incelemeden sonra uygun görülürse, yayıma alınacaktır.

Ayrıca yazınız yayımlandıktan sonra yapılan yorumları takip etmek ve cevaplamak yine sizin üstlenmeniz gereken bir sorumluluktur.

Kadınca Şeyler’de Misafir Yazarlık Yaparak Ne Kazanırsınız?

Günlük binlerce ziyaretçisi olan Kadınca Şeyler’de insanlara kendinizi ve sitenizi tanıtma fırsatı bulursunuz.
Kadınlara yönelik problemlere, merak edilen konulara ışık tutarak, binlerce kadın ziyaretçimize fayda sağlarsınız.
Kadınca Şeyler yayın hayatına devam ettiği sürece yazılarınız yayımda kalmaya devam eder.
Misafir Yazarlık hakkında sormak istedikleriniz olursa, iletişim sayfasındaki kanalları kullanarak direkt olarak ulaşabilirsiniz. Sorularınız en geç 24 saat içerisinde cevaplanacaktır. Sizleri de Kadınca Şeyler ailesinde görmek için sabırsızlanıyoruz.