Rimmel London Lash Accelerator Endless Mascara Kullananlar

[mashshare]

Rimmel markasını aslında genel olarak beğenirim ürünleri güzel oluyor bugün de sizlere RİMMEL LONDON LASH ACCELERATOR ENDLESS RİMEL ürünü hakkında sohbet edeceğiz. Tabii ki sadece ben konuşacağım siz sadece dinleyeceksiniz 🙂 Adaletsiz dünya işte yapcak bişi yok 🙂 Ama illa ben de konuşcam yaa bana ne! diyorsanız, düşüncelerinizi konu altından yorum alanına yapabilirsiniz. Şimdi asıl konumuza geçelim değişik bir başlangıç yaptım bu yazımda nedense doğaçlama yazıyorum ondan sanırım. 🙂

Ürün henüz bir kaç ay önce çıktı diye biliyorum en azından Türkiyeye girişini Watsons sayesinde öğrendim. Fiyatı da yine Watsonsun o beni benden alan indirimleri ile 19 TL ye denk geldi. Şimdi ürünün detaylarına girelim. Pndan önce ürünün resmine bakalım sonra detaylara ineceğim.

Her zaman olduğu gibi dış görünümünden başlayacağım. Daha sonra içeriye doğru gireceğiz 🙂 Resimde de gördüğünüz gibi tatlı bir sarı renkli, uca doğru incelen bir yapısı var. Neon bir sarı rengi kullanılan ürünün dış tasarımı oldukça dikkat çekici. Şimdi de fırçasına bakalım.

RİMMEL LONDON LASH ACCELERATOR ENDLESS RİMEL

RİMMEL LONDON LASH ACCELERATOR ENDLESS RİMEL

Fırçasını beğendim sizler de daha yakından yukarıdaki resimden görebilirsiniz. Plastik fırçaları beğendiğimi beni diğer inceleme yazılarımı takjip edenler bilirler, bilmeyenler de öğrensinler bir rimelde plastik fırça candır o kadar 🙂 Rimmelin fırçalarından memnun kalmışımdır zaten bu sefer de beni şaşırtmadı. Düzenli kullanım sonrasında Grow-Lash etkisi ile kirpikleri normalden %80 daha uzun gösterdiği söyleniyor ben henüz yeni yeni başladığım için bu konuda yorum yapamayacağım. Ama RİMMEL LONDON LASH ACCELERATOR ENDLESS RİMEL hakkındaki düşüncelerimi şu şekilde sıralayabilirim.
Rimmel, rengini kirpiklere başarıyla verebiliyor

Topaklanma yapmadı bu çok iyi bir şey işte sevindirik oldum. 🙂

RİMMEL LONDON LASH ACCELERATOR ENDLESS RİMEL fırçası

Yukarıda resimde de gördüğünüz gibi, kirpikleri yapıştırmadı birbirine o kadar. Çok daha berbatlarını görmüştüm bu sonuç gerçekten ideal bence.

İkinci katı bile sürsem, yine de hacim verme konusunda eksiklikleri var ürünün. Ama Rimmel bu üründe uzunluk vaadediyor bu yüzden çok fazla kızamıyorum kendisine 🙂 Gerçekten de uzunluk verme konusunda başarılı.

Gün boyunca gözümde kaldı ortalama 6-8 saat kadar herhangi bir sıkıntı çıkartmadı. Tazelemek zorunda kalmadım.

Sonuç olarak Rimmel London Lash Accelerator Endless Maskara benden geçerli not aldı. Ancak yine tekrar ediyorum, bir rimelden beklentiniz eğer uzunluk ise kesinlikle doğru bir ürün, ancak volüm arıyorsanız başka kapıya diyorum samimiyetinize güvenerek 🙂

Hoşçakalın bayanlar, bir sonraki yazımda görüşmek üzere.