Siyah straplez elbisenin altına ayakkabı ve takı kombini

[mashshare]

Bu yılın en çok sevdiğim elbise tarzı straplez elbise modelleri oldu. Özellikle siyah straplez elbisenin altına ayakkabı kombini konusunda tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Hem ince görünmek, basenleri kamuflaj etmek, hem de zarif ve asaletin rengi siyah benim 2017 ilkbahar yaz sezonunda favorilerim arasına girdi. Hem kadınsı hem de seksi olan aşağıda fotoğraflarını da paylaşacağım siyah straplez elbise, dolabımda tam eksik olan ve satın almam gereken bir modeldi. Peki ama bu tarz elbiseleri hangi çanta, takı, aksesuar ve ayakkabı ile kombin yapmalıyız? İşte bütün detaylar bu yazı dizisinde.

Siyah straplez elbisenin altına ayakkabı kombini nasıl olmalıdır?

Bir çok kadın, benim gibi küçük siyah elbiseden bahsediyoruz, fakat sanırım çoğu kez, alışveriş yaparken göz ardı ediyoruz bu modelleri. En azından bana böyle oluyor. Mağazalarda dolaşırken renk ve baskılardan, tüylerden ve ışıltıdan rahatsızlık duyuyorum. Ancak straplez siyah bir elbiseyi, birkaç aksesuar yardımıyla, olmasını istediğiniz her şeye dönüştürebilirsiniz. Doğumgünü partisi, özel geceler, ya da yaz tatilinde sıcak bir akşam dışarıya çıkarken tercih edilebilecek bir çok senaryo üzerine sadece ufak kombin değişiklikleri ile alternatifler oluşturulabilir.

Siyah straplez elbise modelleri

Siyah straplez elbise modelleri

Çok şık bir model değil mi? Aslında o kadar çok sevdim ki bu modeli, hemen siparişini verdim bile. Şu anda ön sipariş aşamasında. Siz de bu fotoğrafta gördüğünüz elbiseyi satın almak istiyorsanız, konu altına yorum yaparsanız size detaylı bilgi verebilirim. Şimdi bu güzel elbiseyi nasıl bir çanta modeli ile kombin yapmamız gerektiğine dair ipuçları paylaşacağım. Şimdi ayakkabılara biraz daha yakından bakalım.

Siyah straplez elbisenin altına ayakkabı kombini

Siyah straplez elbisenin altına ayakkabı kombini

Yeşil ve siyah renk uyumu, normalde size saçma gelebilir. Ancak fotoğrafın geneline baktığımız zaman, hiç de sırıtmadığını ve tercih edilebilecek bir ayakkabı kombini olduğunu söyleyebilirim. Siyah straplez bir elbisenin altına yakışabilecek bir ince topuklu yeşil ayakkabı, aynı renk tonlarında küpeler ile bir araya gelince tam bir uyum içerisinde görüntü veriyor. İşte bu ayakakbılarla aynı renkteki küpeler. Biraz daha yakından inceleyelim küpeleri.

Siyah straplez elbise takıları

Siyah straplez elbise takıları

Tek başına ayakkabıya odaklanmayıp, geniş perspektifte baktığımızda, küpelerle birlikte çok iyi bir uyum sağlanmış.  Zaten 2017 takı ve aksesuar modasında zümrüt rengindeki küpeler, taşlar oldukça favori. Bu yeşil taş modası aslıdna Muhteşem Yüzyıl dizisinden kalma, Hürrem Sultan’da gördükten sonra popüler olan bir akım olsa da, 2017 trendlerinde ünlü modacıların defilelerinde sık sık görüyoruz.

Siyah Straplez Elbiseye Uygun Çanta Kombini

Siyah elbiseye uygun çanta kombini

Siyah elbiseye uygun çanta kombini