The Body Shop Super Volume Mascara Kullananlar

[mashshare]

The Body Shop alışverişim esnasında %50 indirimi görür görmez gözlerimin fal taşı gibi açılmıştı ve hemencik bir tane The Body Shop Super Volume Mascara alıverdim. The Body Shop Super Volume Mascara kullananlar kervanına katıldığım için bu inceleme yazısını yazmasam olmazdı. Son zamanlarda ziyaretçilerime rimel incelemeleri yapamıyordum zaten, bu da içime bir dert olmuştu 🙂

Ürünün detaylarına inmeden önce bir kaç ön söz ile başlamak istiyorum. Maskaralar, herkese göre değişkenlik gösteren bir konudur aslında. Çünkü her bayanın bir mascaradan beklentisi farklı oluyor. Kimi tek tek ayırsın ister, kimi hafif yapıştırsın,uzatsın ister

The Body Shop Super Volume Mascara, ne yazık ki benim beklentilerimi karşılamadı. Tatmin edici bir dolgunluk vermedi kirpiklerime malesef ve indirimli alsam bile yine de verdiğim paraya acıdım. Tabii ki bu sitemimin sebebi sadece dolgunluk vermesindeki hayal kırıklığı değil, aynı zamanda kirpikleri kıvırmıyor bile. Uyguladıktan sonra çok kısa bir süre sonra tekrar dümdüz oluyor kirpikler, ve bu benim canımı fazlasıyla sıkmış durumda.

İnceleme yazıma devam ederken, Super Volume Mascaranın fırçasına yakından bakalım. Fırçası kıl fırça ve küçük lifler halinde parçalar var bu üründe. Ama kirpikleri fırçasının yapısı itibariyle tek tek ayırmıyor ve zaman zaman haddinden fazla birbirine yapıştırma durumu söz konusu olabiliyor. The Body Shop Super Volume Mascara Rimel fırçası topaklanmaya ve kirpikleri yapıştırmaya müsait bir yapısı var

Evet hanımlar, başlıkta da dediğim gibi, bu Body Shopun bu rimeli ıslak bir formülü var. Bu da hem çok geç kurumasına neden olurken, diğer taraftan da topaklanma yapmak için bahane arıyor gibi bir yapıya sahip.

Bu rimel neden alınmalı, ve neden uzak durulmalı?

The Body Shop Super Volume Mascara alalım mı, almayalım mı peki Berna hanım? diye soracak olursanız, bu sorunun iki türlü cevabı var. Bu cevaplarda, sizin bir rimelden neler beklersiniz? sorusuna vereceğiniz cevaba bağlı. Şöyle ki, eğer gözlerinizi ön plana çıkartmak, çevrenizde farkedilir kirpiklere sahip olmak istiyorsanız, bu üründen uzak durmalısınız. Bununla birlikte, kirpiklerim uzun görünsün ama çok kıvrık olmasına da gerek yok, günü kurtarayım yeter diyorsanız eğer, orta seviyede bir kozmetik ürünü.

 

Diğer açıdan baktığımızda, kirpikleri tek tek ayırmıyor, düzgün ve orantılı bir şekilde hafif birbirine yapıştırıyor. Ama illa tek tek ayıran maskara isterseniz o maskara bu değil. Kirpiklerinizi tane tane ayırmak, sizin bir maskarada aradığınız en önemli kriter ise, The Body Shop Super Volume Mascara yanlış adres olur sizin için, ben uyarayım. Çok daha sade, çok gösterişli olmayan makyajlarınızda kullanabileceğiniz bir rimel bu eğer özetlemek gerekirse. Yukarıdaki resimde de göründüğü üzere, 2. kat sürüldüğünde ancak bir şeye benziyor ama topaklanmaya çok müsait olduğunu, ayrıca kirpikleri kıvırma konusunda çok yetersiz olduğunu tekrardan hatırlattıktan sonra, yavaş yavaş yazımın da sonuna doğru geliyorum.

Özet olarak, kimlerin alması gerektiğini, kimlerin de uzak durması gerektiğini elimden geldiği kadar açıklamaya çalıştım.