Yaza uygun 20 şık kombin önerisi

[mashshare]

Sıcakların bastırdığı zamanlarda, insanı bunaltan havalarda, kadınlar hem rahat hem de şık olmak isterler. Ama şık olmanın altın kuralı kendi vücudunu tanıyarak giyinmekten geçiyor. Kendini tanıyarak ve modayı takip ederek giyinen kadınlar için yaz modası çoktan belli oldu. 2017 yaz kombinleri için baskılı tişörtler, diz hizasındaki elbiseler, yırtık pantolon ve şortlar, büstiyerler ve İspanyol kollar, abartılı aksesuarlar, pembe ve kırmızı elbiseler, çizgili baskılar, sloganlı tişörtler ve turunculu yeşilli renkler bu senenin yani 2017 kombin önerilerini oluşturmaktadırlar.

Baskılı ve sloganlı tişörtlü kombinler

baskılı t-shirt kombinleri

baskılı t-shirt kombinleri

2017 yaz kombini önerilerinde baskılı ve sloganlı tişörtler dikkat çekiyor. Tişörtlerdeki hayvan ve meyve baskılarının yanı sıra, sloganlı tişörtlerde ise İngilizce ağırlıklı ama Türkçe baskılar da bulunmaktadır. Bu tişörtler pantolon, şort ve eteklerle kombinlenebilirler. Ayakkabı olarak ise bu sene yine tişörtlerde olduğu gibi baskılı ayakkabılar da moda. Üzerinizdeki tişörtün baskısına uygun baskılı bir ayakkabı sizi aykırı bir şıklığa ulaştırabilir. Yaz kombinleri için bu sene renkli bileklik saatler ve eklem yüzükleri ile renkli camlı gözlükler takarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Kırmızı, pembe, mavi ve yeşil ağırlıklı diz hizasındaki elbiseler

diz hizasında elbise modelleri

diz hizasında elbise modelleri

Renklerinin cıvıl cıvıl olduğu elbiseler 2017 kombin önerilerini de büyük bir yer bulmaktadır. Boy olarak diz kapağı çevresinde olan elbiseler kısa, yarım, sıfır, askılı ve straplez şeklinde bu senenin modasında yer alıyor. Özelikle bu senenin modası olan fırfır, elbisenizi tatlı bir görüntüden şıklığa doğru bir yol almanızı sağlar. Renkli elbiselerin yanı sıra çiçekli elbiselerde dikkat çekiyor.

Yırtık pantolon ve şortlar

yırtık pantolon ve kot şort modelleri

yırtık pantolon ve kot şort modelleri

Geçen seneden bu yana yırtık pantolonlar modanın vazgeçilmezi oldu. Diz kapağı başta olmak üzere çizgi halindeki yırtıklar bu sene de baş gösterdi. Bunun yanı sıra 2017 yaz kombini önerilerinde yırtık şortlar da dikkat çekmektedir. Yırtık şortlar ve pantolonlar çoğunlukla kot kumaştan olmak üzere siyah ve beyaz renkte olanlar ise oldukça moda olmuş durumda. Pantolon ve şortların üzerine ise büstiyerler, tişörtler ve atletler yerlerini almış. Ayakkabı tercihlerinde ise sandaletler, terlikler, bilekten bağlamalı önü ve arkası açık kısa topuklu ayakkabılar ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Büyük şapkalar, gözlükler ve renkli kolyeler ile şıklığınızı zirveye ulaştırabilirsiniz.

Büstiyerler ve İspanyol kollar

büstiyer modelleri

büstiyer modelleri

Hiçbir zaman modada yerini kimseye kaptırmayan büstiyerler bu senede yerini almış bulunmaktadır. Eteklerle, pantolonlarla ve şortlarla kombinleyerek tercih edilen büstiyerler çeşitli modelleriyle dikkat çekiyor. Diğer bir kombinleme şekli ise transparan gömleklerin içine giyilen büstiyerler oldukça tarz olmanızı sağlayabilir. Bir büstiyer ile hem gündüz hem de gece kombini yaparak kendinizi tasarruflu bir şıklığa kavuşturursunuz. Bunun yanı sıra İspanyol kollar ise geniş olduğu için hem rahatlık verecek hem de oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. İspanyol paça pantolonlardan esinlenerek tasarlanan İspanyol kollar elbiseler ve bluzlarda oldukça tarz olmanızı sağlayacaktır. Ne ile kombinlerseniz kombinleyin tüm dikkatleri üzerinize toplayacağınıza emin olabilirsiniz.

Çizginizi belli edeceğiniz elbise ve tişörtler

çizgili elbise ve tshirt modelleri

çizgili elbise ve tshirt modelleri

Son zamanların araştırma konusu olan çizgiler yatay mı dikey mi sorusunu akıllara getiriyor. Ama unutmamanız gereken bir şey var ki dikey çizgiler sizi daha zayıf gösterir. Ama tercihiniz siyah veya beyaz arka planın üstüne zıt renklerde baskılar daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Eğer yaz kombinleri araştırması yaparken, çok zayıf biriyseniz ve bundan şikâyetçi iseniz yatay çizgili kıyafetler sizin için yaratılmış demektir. Yatay çizgili kıyafetler ile çok kilolu görünen insanlara inat siz güzel bir görüntüye ulaşarak onları kıskançlıkları ile baş başa bırakabilirsiniz.